Kategoriler
Sepetim

Polietilen Çubuk Çap 20 mm


Polietilen Çubuk Çap 20 mm
Polietilen Çubuk Çap 20 mm
  • TL/kgDAS 43.75
38,21TL
Vergiler Hariç: 32,38TL

Mevcut Seçenekler:

Tahmini Kargo Teslim Tarihi 1 iş günü içersindedir. (Bu zaman tahmini olup Stok durumu Kargo veya nakliye firması kaynaklı değişimler olabilir.)

250 kg ve üzeri siparişlerinizde size özel teklif alabilmek için lütfen bizimle info@metalplastikcelik.com adresinden iletişime geçiniz.

Ürün Açıklaması

EBATKG FİYATIAĞIRLIKFİYATI
2000mm43,75  TL0,74 kg32,38 TL


Ürün Açıklaması

MAKİNE SANAYİ
Polietilen, sürtünme plakaları, kızaklar, kızak ayakları, kılavuz plakaları, yataklar, kayar mesnetler, conta, dişli çarkların yapımında kullanılır.
KÖMÜR VE MADEN SANAYİ
Polietilen, bunker, silo ve tankların kaplanmasında (aşınma ve yapışmayı önlemek amacı ile), aşınma plakası yapımında, yatak ve burç imalatında, hava filtrelerinde kömür tozlarının tutması amacı ile kullanılır.
KAĞIT SANAYİ
Polietilen, su emmeme özelliği, yüksek kimyasal dayanımı, aşınma ve darbe dayanımı, düşük sürtünme katsayısı nedeni ile vakum kasası örtüsü, hidro folyo kavası vb. olarak kullanılır.
TEKSTİL SANAYİ
Polietilen, düşük sürtünme katsayısı nedeni ile yağlanma gerektirmediği için silindir, mekik, masura, bant,dişli, burç yapımında kullanılır.
GIDA VE AMBALAJ SANAYİ
Polietilen, bakteri üretmemesi ve kolay temizlenebilmesi nedeni ile et, balık, peynir sanayinde kesme masası olarak kullanılır. Şişeleme, konserve ve süt sanayinde, zincir yatakları, aşınma parçaları, yıldız çarklı dişli taşıyıcılar, şişe dolum makinalarının bazı parçaları, burgulu taşıyıcıların yapımında kullanılır.
KİMYA SANAYİ
Polietilen, aşınma ve korozyona maruz kalan birçok parçanın yapımı, pompa, vana, diyafram filtre kapağı, körük, silindir yapımında ayrıca Polietilen 300 kimyasal maddelerin depolandığı ekipman imalatında kullanılır.
ELEKTRİK SANAYİ
Polietilen, düşük elektrik kayıp faktörüne sahip olması nedeniyle yüksek
  
  
   

   

Etiketler: polietilen , çubuk , çap Çubuk , Çap