Kategoriler
Sepetim

Hakkımızda

Yıllardır Metal sektöründe öncülük etmiş firmalarda çalışmış olan sektörel düzeyde bilgi ve piyasa takibini iyi sürdürebilen, metal pazarın da bilgi ve donanımları hep en üst düzeyde yönetebilen, yenilikçi ve rekabetçi yapısıyla kurulmuş, bu alanda kendini yetiştirmiş uzman kişi projesidir.

 

Kaliteli ve müşteri talebine odaklı olmayı, müşteri talebine yanıt vermeyi hızlı ve müşteri isteğine göre çözüm odaklı yapısıyla tüm isteklerinizi yerine getirip, işleriniz de daima sizlerin yanında olmayı sürdürüp desteklemektedir.

 

Kolay ulaşılabilirlik yapısıyla tüm ekibimizle beraber kaliteli hizmet ve teknik ekibimizle beraber sorularınızı ve işinizin sürdürülebilirliği ile ilgili daima yanınızdayız.

 

Türkiye’nin en güvenilir ve en geniş yelpazesiyle karşınız da bulunduğumuz online alış-veriş sitemizin yanı sıra sizinle istediğiniz her an sorularınızı sahada ki ekibimizle de paylaşabilir, siparişlerinizi yerinizden de alma imkanı tanımaktayız.

Memnuniyetiniz her zaman önceciliğimiz olup gün geçtikçe artan müşteri kalitesi ve memnuniyetinizle beraber yenilikçi, ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

 

www.metalplastikcelik.com

ZG YAZICIOĞLU METAL PLASTİK ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. ÜRÜNÜDÜR.